czwartek, 11 lipca 2013

Drzwi antywłamaniowe do domu z montażem czy bez?

Za każdym razem kiedy rozmawiam na temat solidnych drzwi zewnętrznych pojawia się temat montażu.
Okazuje się, że z montażem można taniej. Wszyscy się zastanawiają bo jak to możliwe?
Pisałem już o tym w poprzednim wpisie, że podatek vat dla drzwi z usługą wynosi 8% a oddzielnie 23%.
Kolejną korzyscią przy zakupie i montażu jest dłuższa gwarancja. Więc w ciągu trwania gwartancji wystrarczy zgłoszenie by wykfalifikowany pracownik pojawił się i wykonał potrzebne regulacje.

Widaomo, że wszyscy sugerujemy się korzysciami i wygodą więc lepiej z montażem bo taniej.

Więc z oferty którą dysponujemy możemy zaproponować produkty sprawdzone.
Bo GERDA produkuje najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamania zamki. Doświadczenie zdobyte w tej produkcji wykorzystuje podczas projektowania i produkcji drzwi. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz "lepsi" włamywacze nie są w stanie sforsować zabezpieczeń Gerdy - drzwi i zamków. Drzwi antywłamaniowe i wzmocnione oraz zamki są źródłem spokoju klientów m. in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych.

Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców - GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów. Stara się stale je udoskonalać, tak by zaspokoić gusty i potrzeby Klientów.

Orientacja rynkowa firmy GERDA zakłada nie tylko wysoką jakość wyrobów, ale również dbałość o powszechną ich dostępność - zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm. Profesjonalizm firmy GERDA został zauważony na rynku polskim a także zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień - w tym godłem Teraz Polska. 

Wyroby ze znakiem GERDA mają wszelkie atesty antywłamaniowe wymagane w Polsce oraz atest British Standard Institution. Firma GERDA posiada certyfikaty jakości ISO 9001. Dla Klientów ważnym podkreślenia jest fakt, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe - między innymi PZU, WARTA, TUiR udzielają niezmiennie, od wielu lat najwyższych zniżek przy ubezpieczaniu obiektów wyposażonych w drzwi antywłamaniowe Gerda.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz