środa, 25 czerwca 2014

Próg do drzwi wejściowych

Jedną z kluczowych decyzji związanych z zakupem drzwi jest dobór właściwego progu. Moment montażu ma również znaczenie. Ważne by uwzględniał dostosowanie do istniejącej posadzki. Warto wspomnieć wcześniej, ekipie montażowej na jakim etapie znajduje się aktualnie remont. Często jednak zdarza się że, montażyści nie realizują montażu w sposób doskonały.

Warto tu wspomnieć że jedna z dużych firmy produkujących między innymi drzwi wejściowe stosuje w swoich drzwiach próg montowany na gotowej podłodze np. gres. Innego montażu drzwi ani innego progu w ogóle nie uznają. 

Jeśli więc oczekujesz dużej precyzji wykonania poprostu zadzwoń i zamów u nas drzwi oraz montaż. tel: 517 612 250 lub wejdź na stronę http://bis-serwis.pl/

Co ważne u nas możesz liczyć na indywidualne podejście do montażu. Co oznacza że dostosujemy rozwiązanie montażu drzwi do twoich potrzeb i rozwiązań które już istnieją. Poniżej publikujemy fotografie na których widać typowy błąd w montażu.Typowe błędy montażu ościeżnicy, tu widzimy wykonanie jednej z konkurencyjnej firmy.  

Typowe błędy montażu ościeżnicy, tu widzimy wykonanie jednej z konkurencyjnej firmy.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz