niedziela, 23 sierpnia 2015

Serwis i naprawa okien w Gdańsku Sopocie Gdyni, Pruszczu Gdańskim

Większość awarii czy usterek w oknach powodujących ich nie domykanie i niekomfortową obsługę powodują użytkowniczy którzy zbyt intensywnie wykonują manewr otwierania okien.

Zdarza się że, podczas otwartego skrzydła klamka zostaje przekręcona i mechanizm przeskakuje a czasami zostaje uszkodzony. Każda takie uszkodzenie powoduje nie domykanie się skrzydła okiennego a w rezultacie nadmierny hałas i straty ciepła. Każda taka usterka możliwa jest do usunięcia poprzez mniej lub bardziej skomplikowane naprawy.

Najczęściej takie okna wymagają drobnej regulacji, rzadziej wymiany części okuć lub wymiany uszczelek.

Wychodząc naprzeciw pytaniom naszych klientów oraz zapotrzebowaniu oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pogwarancyjnej naprawy i serwisu okien wszystkich producentów.


W czasie serwisu możliwe jest zamontowanie różnych dodatkowych elementów takich jak nawiewniki, zatrzaski balkonowe, klamki z zabezpieczeniami lub szyby o lepszych parametrach.


Wszystkie informacje których oczekują Państwo dostępnę są podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 517 612 250 lub na innych naszych stronach internetowych, np Okno serwis Gdańsk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz